Spotkania

< poprzednie   1   2   3   4   następne >

Klasycznie romantyczni?

Orkiestra symfoniczna„W piątek wybraliśmy się do Filharmonii niedużą grupą osób. Jeden z koncertów odegrała skrzypaczka Patrycja Piekutowska razem z orkiestrą. Miałem wrażenie jakby jej skrzypce rozmawiały z orkiestrą, tak pięknie grała. Filharmonia Muzyka grana przez orkiestrę przypominała mi dźwiękami muzykę z licznych filmów których akcja działa się na początku XX wieku. Wszyscy byliśmy zadowoleni że się wybraliśmy spędzić początek weekendu słuchając tak pięknej muzyki. Po koncercie poszliśmy sobie na mały deser do kawiarenki Portofino w dawnej alei fontann.”

Jarek

1.06.2014

kropki

Wernisaż wystawy prac malarskich członków Stowarzyszenia „Więź”

PaletaW dniu 28 maja odbył się wernisaż wyatawy prac malarskich członków Stowarzyszenia „Więź” w Klubie Galerii „Pod Fontanną”.

Pani prezes Mariola Kapuścińska podkreśliła znaczenie współpracy pomiędzy Klubem Galerią a naszym Stowarzyszeniem. Podziękowała też pracownikom i uczestnikom Galerii za wkład w przygotowanie i zorganizowanie wystawy.

A tak o swojej twórczości mówiła w krótkim przemówieniu Małgosia:

„Ukończyłam Szkołę Artystyczną Top-Art. w Szczecinie pod kierunkiem znanego szczecińskiego malarza profesora Krzysztofa Krzywińskiego. Moimi ulubionymi malarzami są impresjoniści: Vincent Van Gogh oraz Monet. Są oni geniuszami w malarstwie, potrafili uchwycić w pięknych barwach ulotność chwili. Moim wzorem jest też pan prof. Krzywiński, który nauczył mnie malowania techniką olejną na płótnie i stosowania innych technik, między innymi akwareli czy ołówka. Najczęściej maluję kwiaty, martwa naturę i pejzaże. Lubię bawić się kolorami. Nie stosuję czystej bieli czy czerni. Używam ciepłych barw, błękitów, żółci, zieleni, czerwieni i fioletów. W pracach stosuję różne faktury. Często nakładam farbę na farbę aby wyeksponować piękno koloru.”

Lila z kolei podziękowała członkom Stowarzyszenia „Więź” za to, że tworzą wspaniałą atmosferę, dzięki której może malować i rozwijać inne swoje zainteresowania.

Nasze dwie koleżanki przedstawiły swoje prace, wśród których dominowały pejzaże, kwiaty i martwa natura. Obrazy Małgosi przyciągały oczy bogatą kolorystyką i dojrzałością wykonanych prac. Prace Lili z kolei wykonane były z iście fotograficzną dokładnością i miały swoistą atmosferę.

Zainteresowanie wystawą było bardzo duże, liczni goście podziwiali obrazy i chwalili twórców za ich piękno.

Wystawa potrwa miesiąc, zapraszamy więc do obejrzenia obrazów Małgosi i Lili.

 

Galeria

30.05.2014

kropki

Akcja Pod Platanami 2014

Baner Akcji Pod PlatanamiW niedzielę 25 maja odbyła się po raz trzynasty „Akcja Pod Platanami”, w której organizacje pozarządowe przedstawiły się mieszkańcom Szczecina. Nie zabrakło wśród nich Stowarzyszenia „Więź”. Przy stoisku 71, pięknie udekorowanym kwiatami, zebrała się grupa członków aby opowiadać zainteresowanym osobom o Stowarzyszeniu. Przy okazji prowadzili też loterię fantową pt „Szczęśliwy Los”, w której każdy wyciągnięty los oznaczał wygranie jakiegoś fanta.

Ale największym zainteresowaniem cieszyła się zabawa pt „Pudełko z Niespodzianką”. Najwyraźniej ciekawiła kupujących zawartość „niespodzianki”. Były tam tez obrazy Lili i Małgosi, które można było nie tylko podziwiać ale i też kupić.

Zaangażowanie naszych członków w przygotowanie i zorganizowanie akcji było ogromne, dziękujemy im wszystkim ponieważ dzięki nim Stowarzyszenie ciągle się rozwija.

 

Galeria

26.05.2014

kropki

Weekend pełen wrażeń

Festiwal Książki SłuchanejWeekend 16-18 maja obfitował w wrażenia, które na długo pozostaną w pamięci uczestników. Członkowie Stowarzyszenia „Więź” wykorzystali wydarzenia, które miały miejsce w Szczecinie.

16-go, w piątek odbył się „II Festiwal Książki Słuchanej” w Książnicy Pomorskiej. Spośród wielu artystów wybrali występ aktora Artura Barcisia, który przeczytał fragment książki pt „Przygody Tomka Sawyera”, oraz umilał czas widzom odpowiadając w sposób przezabawny na ich pytania. Potem udali się do kawiarenki na lody i pizzę aby wspólnie dalej spędzić czas na rozmowach o spektaklu.

17-go była sobotnia, ogólnopolska noc muzeów, kiedy to wrota galerii były szeroko otwarte dla zwiedzających. Członkowie Stowarzyszenia spośród przybytków sztuki szczecińskiej wybrali Muzeum Techniki i Komunikacji, Klub 13 Muz oraz Muzeum Zamkowe. Na więcej już nie starczyło sił. Eksponaty muzealne obejrzano z dużym zainteresowaniem, nie odstraszały nawet duże kolejki odwiedzających.

Z kolei Robert zaprosił swoich kolegów i koleżanki na przyjęcie urodzinowe, które odbyło się w siedzibie Stowarzyszenia 18-go maja w niedzielę. Złożono wiele życzeń zdrowia i pomyślności, a także odśpiewano tradycyjne „sto lat” przy szampanie bezalkoholowym. Potem wszyscy, niezależnie od wieku i płci tańczyli przy muzyce oraz bawili się przy karaoke i kalamburach.

 

Galeria

19.05.2014

kropki

Zwiedzanie Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie

Herb SzczecinaPieczołowicie odnowiony gmach Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie zdobył tytuł „Zabytek Zadbany 2014”.„Zabytek Zadbany” to coroczny konkurs ministra kultury i dziedzictwa narodowego oraz generalnego konserwatora zabytków. Odnowiony gmach ZUW zdobył tytuł w kategorii: utrwalenie wartości zabytkowych pojedynczego obiektu. Uzyskał uznanie za kompleksowe prace konserwatorskie, które podkreśliły i wydobyły dawne elementy wystroju oraz przywróciły budowli pełne walory artystyczne i historyczne. Z okazji ogólnopolskiej akcji „10 lat w UE” był udostępniony do zwiedzania w dniu 6 maja, a oprowadzali po nim przeszkoleni pracownicy ZUW. W zwiedzaniu wzięli też udział przedstawiciele Stowarzyszenia „Więź”. Podczas dwugodzinnej wycieczki można było obejrzeć Szczecin z tarasu Wieży Północnej, Salę Maszkaronów w Wieży Pod Marynarzem, podziemia, w których są m.in. schrony z czasów zimnej wojny i tajemniczy szacht do Odry.

Z fotek zrobionych w trakcie zwiedzania Danusia P. zrobiła piękną prezentację. Zachęcam do obejrzenia jej. Prezentacja ZUW

 

Kilka fotek

10.05.2014

kropki

Majówka w Lasku Bukowym

Majówka w Lasku BukowymW dniu 4 maja grupa członków Stowarzyszenia „Więź” udała się do Lasku Bukowego aby przywitać wiosnę przy cieple ogniska. Punktem zbiorczym był sklep Lidl na Krzyżówce w Zdrojach skąd, po zrobieniu zakupów, udano się raźnym krokiem na polanę biwakową na Osiedlu Bukowym. Po takim marszu kiełbaski pieczone nad ogniem bardzo wszystkim smakowały. Były jeszcze też pieczone jabłka, bułki, zabrakło tylko pieczonych ziemniaków. Wszyscy aktywnie włączyli się do prac nad ogniskową zabawą więc impreza była bardzo udana. Na zakończenie pani prezes, Mariola zaprosiła wszystkich na coś słodkiego przy kawie i herbacie do swojego domu, a że było to niedaleko od polany, w niedługim czasie można było napić się czegoś ciepłego i odpocząć na kanapie. Dziękujemy Marioli za gościnę i wszystkim członkom za zaangażowanie.

 

„W ostatni dzień długiego majowego weekendu 4 maja br. w niedziele udaliśmy się razem z członkami Stowarzyszenia „Więź” na kolejne spotkanie integracyjne przy ognisku. Poszliśmy do Puszczy Bukowej w Szczecinie w której byliśmy już niejednokrotnie. Tym razem znaleźliśmy sobie inne, ale też fajne miejsce.

Przed rozpoczęciem ogniska pozbieraliśmy gałęzie dzielnie je niosąc w miejsce rozpałki. Atmosfera przy ognisku była fantastyczna i bardzo miła. Wszyscy razem wspólnie świętowaliśmy swoje kolejne ogniskowe spotkanie, które na długo zapadnie w naszej pamięci.

Przy ognisku tradycyjnie już piekliśmy i jedliśmy kiełbaski, a do kiełbasek mieliśmy do jedzenia bułki. Niektórzy nawet piekli jabłka. Pogoda nam dopisała, choć na początku nic na to nie wskazywało, co było dla nas niespodzianką, a ogień dodatkowo sprawił że zrobiło nam się cieplej.

Spotkanie przy ognisku się udało, ponieważ nie tylko mieliśmy okazje po raz kolejny zjeść kiełbaski z ogniska, ale również porozmawiać , pożartować w większym gronie. Po ognisku zostaliśmy zaproszeni do domu naszej prezes Stowarzyszenia „Więź” pani Marioli która nas serdecznie ugościła w swoim mieszkaniu częstując min. różnymi smakołykami np. kawą, herbatą, ciastkami.

Czas upłynął nam w serdecznej, miłej, i przesympatycznej atmosferze, i aż żal było się rozstawać. Spotkanie było „owocne” i bardzo mi się podobało, gdyż spędziliśmy wspólnie miło, kulturalnie i wesoło czas , co pozwoliło nam na kolejne zintegrowanie się z pozostałymi członkami Stowarzyszenia „Więź”.

Takie spotkania pozwalają zapomnieć nam o naszej chorobie i oby ich było jak najwięcej.”

Mariusz K.

Galeria

6.05.2014

kropki

Występy zespołów seniorów w Hali Opery Na Zamku

Kapela ludowaW dniu 2 maja, w Hali Opery Na Zamku odbyły się Eliminacje Wojewódzkie Artystycznej Działalności Seniorów ARS 2014. Wzięły w nich udział zespoły wokalne, chóry, kapele śpiewacze, soliści i zespoły taneczne. Występował również zespół „Złota Jesień” z Dolic, w którym śpiewała członkini naszego Stowarzyszenia, Krysia. Członkowie „Więzi” udali się więc do Hali Opery aby nie tylko podziwiać występy zespołów seniorów ale też kibicować naszej Krysi. Pokaz zespołu „Złota Jesień” bardzo się spodobał i według naszej opinii był najlepszy. Po występach udaliśmy się do kawiarni aby przy skromnym poczęstunku podzielić się wrażeniami z przedstawienia.

 

Galeria

3.05.2014

kropki

Spotkanie Wielkanocne

BazieW dniu 15 kwietnia, jak co roku spotkaliśmy się aby wspólnie uczcić nadchodzące Święta Wielkanocne. Razem przygotowaliśmy stoły, na których znalazły się potrawy zrobione przez naszych członków. Były tam różnego rodzaju sałatki, śledzie w sosie słodko kwaśnym, pyszna kiełbasa i mnóstwo ciast. Stół aż się uginał od jedzenia ale i nasze apetyty były wielkie. O 18-ej zasiedliśmy do stołu, a było nas tak wiele, że ledwo pomieściliśmy się. W tym roku niestety, z powodów zdrowotnych, nasza kochana Pani Prezes Mariola nie była z nami obecna. Na mnie spoczął obowiązek rozpoczęcia spotkania, przeczytałam więc życzenia jakie napisała dla nas Pani Prezes i zaprosiłam gości do ucztowania. Stuknęliśmy się jajkami i zaczęliśmy pałaszować smakołyki. Przy rozmowie i degustacji potraw czas upłynął bardzo szybko. Na koniec Wandzia przedstawiła nowym członkom profil działalności Stowarzyszenia i rozdzieliła między wszystkich bukszpan na Wielkanocny Stół.

 

We wtorek spotkaliśmy się jak co roku na spotkaniu Wielkanocnym. Niestety nie było wśród nas naszej prezes pani Marioli . Pozdrawiamy wszyscy ciebie Mariola serdecznie. W związku z tym życzenia od naszej prezes przeczytała Lila, która tym razem była gospodarzem. Zgodnie z tradycją wszyscy się stukaliśmy pisankami. Stoły były suto zastawione, pełno ciast, przebojowa sałatka Lilii, więc ucztę mieliśmy wyśmienitą, ja sam muszę się przyznać ,że zjadłem aż 5 kawałków ciasta, które co roku robi mama Marioli – jest wyśmienite!. Dochodzą wciąż nowe osoby do naszego stowarzyszenia- to dobrze, życzę żeby się potrafili u nas odnaleźć i znaleźć pomoc w swoich problemach.

Jarek

Galeria

17.04.2014

kropki

Kiermasz Wielkanocny 2014 r.

Makieta urzędu10 kwietnia w hali Urzędu Wojewódzkiego odbył się kiermasz Wielkanocny, w którym wzięło udział kilka organizacji pozarządowych. Wśród nich było też Stowarzyszenie „Więź”. Na prowizorycznych stoiskach rozłożone były wytwory świąteczne wykonane wcześniej przez członków Stowarzyszenia. Były tam jaja Wielkanocne zrobione ze styropianu i kolorowych tasiemek, rzeżucha, palemki z bukszpanu. Koleżanka Małgosia zaprezentowała też urocze obrazy malowane techniką olejną, o tematyce Wielkanocnej. Zainteresowanie naszymi wyrobami było ogromne i chociaż kończyło się zwykle na oglądaniu i podziwianiu, to satysfakcja z trudu włożonego w przygotowania do kiermaszu była ogromna. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w zorganizowanie tego przedsięwzięcia i pomoc w wykonaniu produktów.

Galeria

13.04.2014

kropki

Akcja 1% po raz kolejny

Tramwaj kwiecieńPo raz kolejny członkowie „Więzi” wzięli udział w akcjach promujących odpisy 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia. 29 marca był to przemarsz z placu Grunwaldzkiego do Pomniku Czynu Polaków. W czasie procesji rozdawane były mieszkańcom Szczecina ulotki. 1 kwietnia, drugi już raz, z zajezdni Pogodno wyjechał zabytkowy tramwaj z przedstawicielami organizacji pozarządowych, również i naszego Stowarzyszenia. Członkowie biorący udział w przejażdżce na przystankach tramwajowych rozdawali ulotki „Więzi”. Wszystkie te akcje na pewno przełożą się na wielkość darowizn 1%.

4.04.2014

kropki

IV Wiosenny Rajd Nordic Walking

Nordic walking21 marca odbyła się już IV edycja „Wiosennego Rajdu Nordic Walking” zorganizowanego przez pracowników DPS z ul. Broniewskiego. Do udziału zaproszonych zostało kilka organizacji i instytucji zajmujących się ochroną zdrowia psychicznego. Było wśród nich również Stowarzyszenie „Więź”. Punktem zbiorczym był Pomnik Czynu Polaków, skąd po krótkiej rozgrzewce uczestnicy rajdu udali się w kierunku Polany Sportowej. Trasa było dosyć długa, więc wszyscy dotarli na miejsce zmęczeni ale jeszcze pełni werwy i chęci do dalszej zabawy. Apetyty po marszu były ogromne, więc zaraz przystąpiono do pieczenia kiełbasek na ognisku. Pracownicy DPS-u przygotowali też poczęstunek, wśród którego nie zabrakło tradycyjnego żurku i słodkiego deseru. Atrakcją rajdu były pokazy ratownictwa z zakresu udzielania pierwszej pomocy medycznej. Na koniec zabawy uczestnicy zebrali się razem i śpiewali piosenki przy akompaniamencie gitar. Rajd był bardzo udany, tym bardziej że pogoda była piękna i wiosenna, więc wszyscy zadowoleni wrócili do domów. Dziękujemy pracownikom DPS-u za ich trud włożony w zorganizowanie rajdu.

 

„21.03.2014r. odbył się rajd nordic walking w którym uczestniczyli członkowie Stowarzyszenia „Więź”, oraz członkowie innych stowarzyszeń i ośrodków skupiających osoby niepełnosprawne. Trasa miała ok. 10 km. i prowadziła od Pomnika Trzech Orłów, przez Lasek Arkoński do Polany Białej. Na polanie piekłem kiełbasy i bułkę na ognisku, jadłem smaczny żurek i pyszne ciasto. Śpiewałem też wraz z innymi piosenki biesiadne przy akompaniamencie gitary. Ponadto oglądałem pokazy udzielania pierwszej pomocy wykonywane na manekinach. W ćwiczeniach można było także uczestniczyć osobiście. Wracałem stamtąd zadowolony i jednocześnie spragniony uczestnictwa w kolejnych takich rajdach, myślę, że inni także.”

Przemek K.

Galeria

22.03.2014

kropki

Carmen i inne fantazje...

SkrzypceZachwycające kobiety, szalona miłość, zazdrość, zemsta i w końcu śmierć. A w samym środku piekielnie utalentowany skrzypek. Na program koncertu „Carmen i inne fantazje...” składały się kompozycje niezwykle popularne wśród orkiestr i słuchaczy całego świata. Nadzwyczajne opowieści w nich zawarte, fantazje zapisane nutami, przenoszą słuchaczy wprost z sal koncertowych w epicentrum nieprawdopodobnej akcji. Te pobudzające wyobraźnię historie z mistrzowską wirtuozerią opowiedział dźwiękami zaproszony przez Baltic Neopolis Orchestra Vasko Vassilev.

Prawdziwą ucztę muzyczną przeżywali też członkowie Stowarzyszenia „Więź” ponieważ wybrali się na ten koncert do Trafo Trafostacji Sztuki. Występy orkiestry i skrzypka spotkały się z zachwytem publiczności, która owacjami nagradzała każdy utwór.

Z Trafostacji członkowie udali się do kawiarenki na kawę i lody aby podzielić się wrażeniami z koncertu z innymi.

 

Kilka fotek

16.03.2014

kropki

Kampania 1% Spotkanie OPP w GALAXY

Logo 1%Dnia 13 marca w godzinach 16:00-20:00 w Centrum Handlowo-Rozrywkowym GALAXY odbyła się Kawiarenka NGO, której gośćmi byli przedstawiciele Organizacji Pożytku Publicznego.

Spotkanie w ramach kampanii „Niewiele trzeba by czuć się lepiej. Wystarczy 1%”, było skierowane do mieszkańców Szczecina i miało na celu rozpropagowanie wśród podatników podatku dochodowego od osób fizycznych możliwości odpisywania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego, w szczególności tych działających w naszym mieście.

Byli tam obecni również przedstawiciele Stowarzyszenia „Więź”. Koleżanka Lila rozdawała ulotki zachęcające do przekazania 1% na rzecz naszej organizacji, a kolega Edward powiedział kilka słów o działalności Stowarzyszenia. Pokazano też prezentację multimedialną „Więzi” przygotowaną przez Lilę oraz kilka obrazów olejnych namalowanych przez naszych członków.

Kawiarenka była bardzo udana i urozmaicona występami artystów stowarzyszenia Studio Animacji Artystycznych „Spektrum”.

 

Galeria

14.03.2014

kropki

Muzyka leczy

KoncertMuzyka stosowana jako środek terapeutyczny, stwarza możliwość oddziaływania nie tylko na wybrane sfery rozwoju człowieka i obszary jego funkcjonowania, ale oddziałuje na człowieka jako jedność ciała, umysłu i duchowości. Daje możliwość odbioru miłych i przyjemnych doznań. Może być źródłem kreatywnych zachowań człowieka, inspiracji twórczych. Pomaga w nawiązywaniu kontaktu ze światem, z innymi ludźmi. Przezwycięża smutek i monotonię, daje radość i siłę do pokonania słabości i lęku.

KoncertTaki kontakt z muzyką mieli członkowie Stowarzyszenia w niedzielny wieczór, 23 lutego słuchając koncertu zespołów rockowych „Miąższ” i „Chorzy” w Rocker Club. Oba zespoły zaprezentowały muzykę lekką i przyjemną, porywającą momentami do tańca. Przy herbacie i orzeszkach członkowie z przyjemnością spędzili czas w klubie delektując się występem. Zespół Chorzy spodobał się najbardziej, porywając naszego kolegę Mariusza do tańca.

24.02.2014

kropki

„Więź” bawiła się w walentynki

serce14 luty to święto zakochanych, wiele serc wyznało sobie miłość tradycyjną walentynkową kartką. Tak też było i u nas, młodzi wymienili się życzeniami, ale nie tylko.

Członkowie „Więzi” spotkali się aby razem uczcić to święto. Było wiele gier i zabaw, ale największym zainteresowaniem cieszył się konkurs karaoke. Zorganizowała go nasza koleżanka Paulina i dał nam on wiele radości i śmiechu. Kolejka do mikrofonu ustawiła się długa i objawiło się wiele talentów wokalnych.

Ciekawe tez były konkursy na których trzeba było odczytać wiersze miłosne. Robiono to z dużą ekspresją i uczuciem. Jury miało problem z wyłonieniem zwycięscy, ostatecznie słodką nagrodę dostali wszyscy.

Choć stół biesiadny był suto zastawiony prawdziwą niespodziankę sprawił kolega Henryk, który zafundował dla uczestników zabawy kilka wielkich pizz. Spałaszowano je z wielkim apetytem. Dziękujemy.

 

„14.02.2014 w siedzibie Stowarzyszenia „Więź” odbyła się zabawa walentynkowa. Razem z innymi śpiewałem przeboje z karaoke, tańczyłem, opowiadałem kawały i brałem udział w konkursach. Pierwszy konkurs polegał na tym, że w niedokończony rym w wierszu trzeba było wstawić własny wymyślony przez siebie rym. W następnym zaś należało z jak największym uczuciem przeczytać wiersz sławnego poety. Nie zabrakło też pysznego jedzenia. Lila zrobiła sałatkę jarzynową, Małgosia ryżową, a Henryk zamówił pizzę. Dobrze się bawiłem i wyszedłem zadowolony, myślę, że inni też.”

Przemek K.

Galeria

15.02.2014

kropki

„Niewiele trzeba by czuć się lepiej..”

Kto na „Więź” 1% wpłaci
Ten na pewno nie przepłaci!

Tramwaj luty 2014Z takim hasłem członkowie „Więzi” rozdawali Szczecinianom ulotki proszące o przekazanie swojego 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia. Akcja zorganizowana przez miasto Szczecin prowadzona była w zabytkowym tramwaju, który z piskiem kół krążył po ulicach Szczecina. Zaangażowanie naszych ludzi było ogromne, w trakcie krótkich postojów na przystankach tramwajowych rozprowadzili w dwie godziny wszystkie ulotki. Zainteresowanie ludzi było również duże, często pojawiał się uśmiech na twarzy na dźwięk naszego hasła. Z pewnością przełoży się to na wielkość wpływów z 1%.

15.02.2014

kropki

Zawody piłki nożnej

PiłkarzW dniu 16 stycznia, na zaproszenie DPS-u przy Broniewskiego, członkowie Stowarzyszenia „Więź” wzięli udział w III Turnieju Halowym piłki nożnej. Turniej odbył się w sali sportowej Seminarium Duchownego i walczyły w nim o puchar pierwszeństwa cztery świetne drużyny. Emocje zaczęły się w momencie losowania kto z kim zagra i nie opuszczały widzów i grających do końca rozgrywek. Nasi strzelili 8 goli we wszystkich meczach, liderami byli Marek, Leszek i Damian. Drużyna z „Więzi” zajęła zaszczytne, drugie miejsce ale wygrani w tych zawodach byli wszyscy, ponieważ najważniejszy był duch walki jaki towarzyszył zawodnikom.

 

„2 miejsce WIĘZI”
Chociaż w Turnieju nie grałem
to jednak wiernie „Więzi” kibicowałem,
wiary dodawałem mimo, że wszystko
to z trybun widziałem :D
O finale „Więzi” marzyłem
i się nie przeliczyłem ! :))
Chociaż w głębi w to nie wierzyłem
to się mile zaskoczyłem :)
W zwycięstwo naszych w finale wierzyłem
jednak drugim miejscem „Więzi” też się ucieszyłem ;))
Nasi świetnie grali , i się nie poddali.
Świetny wynik uzyskali
Mimo, że mniej od innych trenowali.
Szkoda, że turnieju nie wygrali
ale świetne 2 miejsce uzyskali ! :)
Autor wiersza: Mariusz K.

Galeria

Leszek strzela gola

 

 

21.01.2014

kropki

< poprzednie   1   2   3   4   następne >