Wypoczynek w Lubniewicach - lipiec 2012

W lipcu 2012 r., jak co roku, członkowie Stowarzyszenia spędzili czas na obozie wyjazdowym. W tym roku miał on miejsce w Lubniewicach, w ośrodku wypoczynkowym Stilon nad malowniczym jeziorem Lubiąż, w lesie sosnowym. Pobyt był bogaty w wiele atrakcji, czas więc upłynął szybko i wszyscy pełni wrażeń i wypoczęci wrócili do Szczecina. A tak to opisują uczestnicy obozu.

 

Tak się składa, że co dwa lata wyjeżdżamy latem w inne miejsce. Lubniewice w których byliśmy po raz pierwszy na wypoczynku w tym roku to małe urokliwe miasteczko. Mieszkaliśmy w domkach campingowych nad samym jeziorem, więc mieliśmy ciszę i budziły nas rankiem ptaki swoim śpiewem. Pogoda nam dopisała, więc bardzo aktywnie spędziliśmy czas, min. na jeździe konnej, pływaniu w jeziorze i na kajakach i rowerach wodnych. Ja miałem okazję porozmawiać z niektórymi osobami, na ważne dla mnie tematy, a przez to ,że nasze domki były trochę w odosobnieniu w stosunku do pozostałych więc było to ułatwione. Dziękujemy Darek za pomoc nam i pokazanie atrakcyjnego szlaku wodnego, na jeziorze w niedzielę.

Jarek

 

Od 6.07. do 13.07.2012 trwał wypoczynek integracyjny Stowarzyszenia „Więź” w Lubniewicach. Miejscowość znajduje się nad jeziorem. Nasz pobyt tam obfitował w liczne atrakcje. Chodziliśmy na kąpielisko gdzie opalaliśmy się i pływaliśmy. Pływaliśmy też po jeziorze rowerami wodnymi oraz kajakami. Bawiliśmy się na dyskotece. Urządziliśmy sobie ognisko przy którym piekliśmy kiełbasy, piliśmy piwo bezalkoholowe, rozmawialiśmy, żartowaliśmy, słuchaliśmy muzyki puszczanej przez koleżankę Paulę, graliśmy w siatkówkę. Byliśmy również w stadninie koni, gdzie jeździliśmy na tych zwierzętach pod czujnym okiem instruktorów. Maciej i Mariusz wyprawiali się na długie wędrówki po okolicy, a całą grupą zaliczyliśmy wycieczkę do Parku Miłości i do Zamku. Wszyscy wróciliśmy znakomicie wypoczęci i w świetnych humorach.

Przemek K.

 

Galeria

 

Krótki film